Hostessy

Hostessy Kraków, Poznań

Hostessy Kraków, Poznań

Targi, eventy, wystawy, imprezy promocyjne – to wydarzenia, które wymagają doskonałego zmysłu organizacyjnego i odpowiedniego zaplecza, także personalnego. Jeśli potrzebne są Państwu hostessy, serdecznie zapraszamy do współpracy. Z naszej strony możemy zagwarantować, że wydelegujemy do Was jedynie hostessy doskonale pasujące do charakteru wydarzenia.

Wiemy, kto i gdzie pasuje, a to ogromny atut naszej agencji. Dzięki tej umiejętności nasi klienci czerpią satysfakcję ze współpracy z nami i chwalą nasze hostessy. Kraków, Warszawa, Poznań – nie jest ważne, gdzie mają podjąć pracę, wszędzie sprawdzają się znakomicie. Bo to są osoby zdające sobie doskonale sprawę z odpowiedzialności, jaką biorą na swoje barki reprezentując klienta. Wiedzą, że ich zadaniem jest nie tylko atrakcyjnie wyglądać, ale też skutecznie nawiązywać kontakty i odnajdywać się w różnych sytuacjach. Tu nie ma miejsca na niedociągnięcia, brak wiedzy czy zły humor. Na to nie mogą sobie pozwolić profesjonalne hostessy. Poznań, Kraków, Łódź, Warszawa – oczekiwania wszędzie są takie same. I nasze hostessy zawsze stają na wysokości zadania.

Hostessy Kraków

Kiedy warto zamówić nasze hostessy? Kraków czy inne duże miasta to przestrzenie, w których odbywają się różnego rodzaju wydarzenia. I są to wydarzenia, do obsługi których potrzebne są profesjonalnie przygotowane hostessy. Poznań, Warszawa czy Katowice – tu ciągle coś się dzieje i to na różnych płaszczyznach, począwszy od kulturalnej, poprzez polityczną, aż po społeczną. Każda impreza, każde wydarzenie jest inne. Wymaga, obok pewnych cech ogólnych, także wiedzy na temat danej dziedziny, czy ogólnego zaznajomienia z tematem. I to prezentują sobą nasze hostessy. Kraków? Warszawa? Gdziekolwiek się pojawiają, są dla nas powodem do dumy. Doskonale prezentują naszych klientów, swoim wyglądem i zachowaniem przyczyniają się do budowania ich pozytywnego wizerunku w oczach gości.

Hostessy Poznań

Poziom, który prezentują nasze hostessy jest też efektem zaangażowania w przygotowania do obsługi konkretnego wydarzenia. Z naszej strony mogą Państwo liczyć na to, że przygotujemy perfekcyjnie nasze hostessy. Poznań i centrum handlowe? A może Warszawa i prestiżowe miejsce o charakterze kulturalnym? Bez względu na to, gdzie ma odbyć się wydarzenie, my zajmiemy się potrzebnym pozwoleniem, dedykowanymi strojami, czy szkoleniem. Wynajmiemy nasze hostessy i hostów, dbając by posiadali odpowiednie przygotowanie, także w zakresie znajomości języków obcych. Zatroszczymy się o każdy szczegół i będziemy czujnie obserwować pracę naszych pracowników.


 załatwienie pozwoleń w Centrach Handlowych, w sieciach itd.

 szycie odpowiednich strojów dla personelu,

 udzielenie szkolenia,

 raporcie elektroniczny,

 wynajem hostess i hostów


 wynajem stoisk,

 zapewniamy personel ze znajomością języków obcych,

 wynajem top hostess i hostów,

 wynajem modelek i modeli,

 wynajem statystów.


 zajmujemy się kompleksowo sprawami formalnymi od załatwienia pozwoleń np. urzędu miasta, po wynajęcie zespołu, cateringu, namiotów itp.,

 wynajem hostess i hostów,

 wynajem animatorek/ów,

 wynajem konferansjerów,

 wynajem statystów.


 nasi ulotkarze zajmują się dystrybucją materiałów we wskazanych lokalizacjach przez Klienta,

 nad pracą ulotkarzy czuwa supervisor.


 w naszej bazie jest ponad 5 tys. statystów w przedziale wieku od 0-80 lat,

 mamy ogromne doświadczenie w przygotowywaniu statystów do małych i dużych ról,

 działamy na terenie całego kraju,

 jesteśmy w stanie zorganizować nawet 500 osób na plan filmowy,

 jesteśmy w stanie zorganizować na plan filmowy odpowiednie stroje dla statystów, ponadto zwierzęta, motocykle, odpowiedni plener.