O nas

Agencja Marketingowa-HostessyWarszawa
Agencja marketingowa Mo-Rath z siedzibą w Warszawie wyróżnia się na tle innych agencji marketingowych indywidualnym i spersonalizowanym podejściem do realizacji każdego zlecenia. Wszystkie postawione nam zadania realizujemy z pasją i pełnym profesjonalizmem. Agencja Mo-Rath znana jest z lojalności, rzetelności i kompetentności, co pozwala nam zdobywać zaufanie i uznanie wśród naszych Partnerów.

Doświadczenie zdobyte podczas współpracy z liderami w branży pozwala nam proponować Klientom rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb. Oferujemy współpracę dobywającą się na zasadzie stałego wsparcia jak również jednorazowego projektu.

Nasza agencja marketingowa dysponuje obszerną bazą, w której znajduje się ponad 5 tysięcy statystów w przedziale wiekowym 0-80 lat, zajmujemy się załatwianiem pozwoleń w centrach handlowych, zapewniamy wykształcony personel ze znajomością języków obcych.

Działamy na terenie całego kraju. Najczęściej agencja marketingowa, agencja hostess, badania marketingowe – Warszawa, Poznań, Kraków, Łódź. Nasze oddziały zlokalizowane są w Gdańsku, Poznaniu i we Wrocławiu.