Praca tymczasowa

agencja pracy tymczasowej Warszawa

Agencja Pracy Tymczasowej Warszawa

Agencja Pracy Tymczasowej Mo Rath to miejsce, w którym wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom zarówno osób szukających pracy tymczasowej, jak i pracodawców, którzy potrzebują takich pracowników. Działamy szybko, kompleksowo i profesjonalnie. Jesteśmy młodym zespołem, co uważamy za nasz atut. Mamy w sobie wiele zapału do pracy, głowy pełne pomysłów i mamy też własną praktykę. Zanim stworzyliśmy Mo Rath, każdy z nas zdobywał własne doświadczenie w różnych agencjach, takich jak na przykład Service S.A. czy InterKadra. Zebraliśmy je w jedno, aby stworzyć firmę doskonale wpisującą się w oczekiwania klientów i realia rynku pracy.

Nasza firma to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się agencja pracy tymczasowej. Warszawa jest miastem, na terenie którego działamy, świadcząc nasze usługi w zakresie doradztwa penalnego, rekrutacji oraz selekcji odpowiedniej kadry pracowniczej. Z jednej strony nasze usługi kierujemy do osób poszukujących pracy, z drugiej – do pracodawców.

Co możemy zaoferować? Jeśli chodzi o osoby szukające zatrudnienia, do nich wychodzimy z:

  • możliwością podjęcia niemal natychmiastowej pracy; jako agencja pracy tymczasowej, której Warszawa daje pole manewru, wciąż mamy aktualną bogatą bazę ofert pozwalających znaleźć pracę pasującą do predyspozycji i oczekiwań;
  • gwarancją bezpieczeństwa związaną z legalnym zatrudnieniem i terminowymi wypłatami; szansą rozwoju, poprzez nabycie doświadczenia;
  • elastycznością godzin pracy – ich wymiar dobieramy indywidualnie do możliwości pracownika.

Pracodawcom, którzy szukają pracowników zapewniamy natomiast:

  • wydelegowanie do pracy w ich firmie wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale pasują do profilu i stawianych wymagań;
  • pracowników wspierających firmę w związku z sezonowym wzrostem produkcji;
  • zastępstwa za nieobecnych pracowników;
  • możliwość ograniczenia kosztów pracy poprzez zamianę kosztów stałych na zmienne;
  • eliminację nadgodzin i kosztów dodatkowych;
  • wprowadzanie szybkich rozwiązań będących odpowiedzią na zmieniające się zapotrzebowanie na pracowników.

Wiemy, jak dynamiczny jest rynek pracy i jak ważne jest, aby szybko na zachodzące zmiany reagować. I my reagujemy na nie natychmiast. Czas to pieniądz, więc cenimy go i nie marnujemy. Wiemy, jakie oczekiwania mają wobec nas klienci i wychodzimy im naprzeciw. Chcemy, aby poprzez standardy jakie wprowadza nasza agencja pracy tymczasowej, Warszawa była spostrzegana jako rynek pracy bardziej przyjazny i zawsze otwarty na potrzeby zarówno pracodawców, jak i osób szukających pracy.

rekrutacja odpowiednich kandydatów,

zatrudnienie pracowników,

pełna obsługa kadrowo-płacowa,

szkolenie pracowników,

kontrola zatrudnionych osób.

Poszukują Państwo kasjerów, hostessy, promotorów, przedstawicieli handlowych, robotników fizycznych lub innych pracowników? Jeśli Tak to już znaleźliście bo dla nas nie ma rzeczy nie możliwych.

Leasing Pracowniczy jest najlepszym rozwiązaniem dla firm, które potrzebują pracowników w krótkim terminie lub potrzebują pracowników tymczasowych o szczególnych kwalifikacjach. To również doskonałe rozwiązanie dla tymczasowego zatrudniania pracownika na zastępstwo pracownika , który korzysta np. ze zwolnienia lekarskiego.