Statyści

Agencja Statystów MoRath

statyściJako agencja marketingowa, MoRath wychodzi poza utarte ramy i szablony, w jakich zamykają się tradycyjne agencje. Nasza działalność koncentruje się wokół działań marketingowych wykraczających poza reklamę internetową czy zewnętrzną. Nasza firma to także agencja statystów. Dlaczego? Ponieważ wsłuchujemy się w potrzeby klientów, a Ci od dawna mówią nam o zapotrzebowaniu na tego typu usługi.

Jako agencja statystów swoją pracę w tej dziedzinie rozpoczynaliśmy w Warszawie dostarczając dla naszych klientów głównie osoby mające odegrać swoje role na planie filmowym. Z czasem jednak nasi klienci zaczęli prosić nas o wsparcie personalne na różnego rodzaju spotkania, konferencje, czy szkolenia. Zrozumieliśmy wówczas, że statyści to osoby szczególnie poszukiwane, na które na polskim rynku jest ogromne zapotrzebowanie. I naprzeciw tym potrzebom postanowiliśmy wyjść.

W naszym zespole znajduje się ponad 5.000 statystów. Ta liczba z pewnością imponuje. Ale, co dla nas najważniejsze, za nią znajduje się grupa ludzi doskonale przygotowanych do wykonywania powierzonych im zadań. Dla nas nie ilość jest najważniejsza, ale umiejętności i potencjał drzemiący w każdej osobie. Oczywiście, im więcej takich osób znajdujemy, tym ciekawszą ofertę jesteśmy w stanie przedstawić. Ale na pierwszym planie zawsze stawiamy jakość świadczonych przez nas usług.

Kim są nasi statyści? Jako profesjonalna agencja statystów, doskonale zdajemy sobie sprawę, że statyści to osoby od zadań specjalnych. To ludzie, od których wymaga się cierpliwości, empatii, umiejętności wczucia w sytuację. To ludzie w przedziale wiekowym, który zaczyna się na okresie niemowlęcym, a kończy na wieku senioralnym. Bo różni statyści w różnych sytuacjach są potrzebni. Wiedząc o tym bardzo dobrze, nasza agencja statystów zatrudnia ludzi doskonale wpisujących się w potrzeby chwili naszych klientów. I nie są to ludzie przypadkowi, złapani z ulicy. Dbamy bardzo o to, aby wśród naszych statystów znajdowały się osoby wyselekcjonowane, zarówno pod kątem swojego wyglądu, zachowania, jak i ogólnej wiedzy -doskonale przygotowane, by odegrać swoją rolę.

Zamawiając u nas statystę, nasi klienci mają zawsze pewność, że znajdziemy dla nich osoby, które posiadają umiejętności odnajdywania się w sytuacji, a także wiedzę i wyczucie, jak należy się zachować. Bez względu więc na to, czy potrzebni są statyści na plan filmowy, konferencję czy dyskotekę, nasza agencja statystów dopasowuje osoby do oczekiwań zamawiającego.

Nasza oferta obejmuje:

- Statystów Warszawa plan filmowy/reklama

-Statyści Warszawa szkolenia/konferencje

-Statyści Warszawa kluby/dyskoteki

-Statyści Spotkania biznesowe/ bankiety

Realizujemy również zlecenia niestandardowe.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szerszą ofertą statystów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>